Szafy na mapy i rysunki

Szafy na mapy pozwalają na bezpieczną i trwałą segregację dokumentów i map kartograficznych. Szeroka różnorodność formatów, odpowiedni dobór ilości szuflad oraz spora gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie produktu do wymogów danego przedsiębiorstwa.

Są to produkty niezwykle wytrzymałe, sprzedawane są od wielu lat a współczynnik zużycia jest ciągle znikomy. Dzięki zastosowanym prowadnicom szuflady nie zużywają się prawie w ogóle a użytkowanie jest bardzo wygodne.


Szafy na mapy – podział na formaty:


Dwa podstawowe formaty to A0 oraz A1, tego typu rysunki czy mapy to najczęściej stosowane wymiary i właśnie produkty przeznaczone na taki format są najczęściej kupowane. Należy tutaj zwrócić uwagę na ilość szuflad w szafie gdyż występują w dwóch wersjach.
Wybór kolorystyki:

Istnieje możliwość zamówienia tych produktów w różnej kolorystyce, która może być oczywiście łączona. Na przykład korpus w jednym kolorze a fronty szuflad w drugim. Malowanie jest proszkowe więc farby są trwałe a kolory zachowują swoją świeżość przez długie lata. O szczegóły oraz o paletę kolorów prosimy pytać w dziale handlowym.


Transport i dostawa

Nasza firma działa sprawnie na terenie całego kraju.
Swoje przesyłki realizujemy dwoma kanałami transportowymi. Jest to transport własnymi samochodami oraz dostawa realizowana poprzez firmy kurierskie w całej Polsce.

Opłata transportowa zawsze wyliczana jest na podstawie kilometrażu, który samochód musi przebyć dostarczając zamówienie na miejsce przeznaczenia. Stawki firm kurierskich natomiast są zwykle stałe i nie zależą od punktu docelowego.


Złoż niezobowiązujące zapytanie

Prosimy pamiętać, że składając zapytanie jest ono niezobowiązujące.
Na każde złożone zapytanie przygotujemy dla Państwa kompletną ofertę uwzględniającą wszystkie warunki handlowe wraz z ceną za dany produkt.

Zamówienia z kolei realizujemy tak szybko jak tylko zakład produkcyjny przyśle nam gotowe produkty. Istnieje możliwość transportu bezpośredniego wprost z fabryki jednak wymaga to spełnienia określonego minimum logistycznego.

O wszystkich warunkach poinformuje Państwa nasz Doradca z działu handlowego.