Szafy kartotekowe metalowe

Oferowane przez nas szafy kartotekowe metalowe zapewniają zarówno odpowiednią przestrzeń jak i dogodny dostęp do zgromadzonych dokumentów i teczek. Foldery, katalogi, segregatory i dokumenty. Z każdym dniem jest ich coraz więcej. Dlatego tak ważne jest, żeby wybrać meble odpowiednie do ich przechowywania.

Modele, które proponujemy naszym Klientom to przede wszystkim takie, przeznaczone do przechowywania dokumentów w formacie A4. To także ergonomiczne wyposażenie, w którym trzymać można kartoteki formatu A5, A6 czy koperty B5. To wreszcie szuflady i regały na płyty CD.

Metalowe szafy kartotekowe z naszej oferty charakteryzują się specjalnymi mechanizmami, które pozwalają na wysunięcie tyko jednej szuflady w tym samym czasie. Dzięki temu ich użytkowanie jest bezpieczniejsze i sprawniejsze. Łatwe wysuwanie zapewniają prowadnice kulkowe. Jeden zamek patentowy zamykający wszystkie szuflady sprawia z kolei, że przechowywane wewnątrz dokumenty są bezpieczne.


Szafy kartotekowe metalowe – kategorie:


Pozostałe szafy kartoteczne:


Poniżej znajduje się lista produktów przeznaczona na inne formaty. Wyróżnić można na przykład taki produkt jak SZK3A3 na duże formaty A3. Coraz bardziej popularne stały się również teczki zawieszkowe właśnie na taki format. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Wybierz kolor zamawianego produktu

W naszej firmie towary mogą być zamawiane w dowolnym kolorze z palety RAL. Dostępna jest standardowa lista najpopularniejszych barw, która cieszy się największym powodzeniem wśród klientów. Uprzejmie prosimy o wysłanie zapytania z informacją jaki kolor malowania Państwa interesuje. Postaramy się tak przygotować ofertę, aby zarówno cena jak termin realizacji był jak najbardziej korzystny.Zamawiaj z dostawą do swojej firmy

W naszej firmie możecie Państwo zamówić odpowiednie szafy kartoteczne z dostawą do swojej firmy. Większość przesyłek realizowana jest przez sprawdzone firmy kurierskie. Dzięki ciągłym stanom magazynowym zapewniamy szybką realizacjęm nawet w ciągu 24 godzin. Dysponujemy również własnym transportem dzięki czemu jesteśmy niezależną firmą handlową i radzimy sobie w każdych warunkach rynkowych, pogodowych oraz drogowych.