Szafki na klucze

Oferowane przez nas szafki na klucze pozwalają przechowywać je w uporządkowany i pewny sposób. Szybki dostęp do kluczy to rzecz bardzo ważna, podobnie, jak ich bezpieczeństwo. Począwszy od niewielkich szafek, wyposażonych w dziesięć haczyków, aż po duże, w których haczyków na klucze jest 200. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może znaleźć dokładnie taki mebel, jakiego potrzebuje.

W skład naszej oferty wchodzą metalowe szafeczki o różnej budowie, w tym:

  • typu SK, a więc wyposażone w haczyki umocowane na stałe,
  • typu SKR, a więc z haczykami na ruchomych listwach, które dają możliwość ich ustawienia w dowolny sposób,
  • typu SP/STK, a więc przegródkowe, w których możliwe jest również przechowywanie dokumentów czy telefonów komórkowych,
  • typu SKE – ewakuacyjne.

Szafki na klucze


Opis techniczny poszczególnych produktów

Metalowe szafeczki z naszej oferty posiadają drzwi wykonane z metalu albo trwałego i bezpiecznego szkła hartowanego, a dostarczane są do Państwa w komplecie z kołkami do mocowania. Wszystkie malowane są na proszkowo, co zapewnia ich wysoką trwałość. Jasnoszary kolor sprawia, że pasują do wszystkich wnętrz. Czerwień „straż pożarna”, na jaką malujemy meble ewakuacyjne gwarantuje, że będą widoczne z daleka.

Dzięki zróżnicowanym gabarytom, możliwe jest zakupienie szafeczki spełniającej indywidualne oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie modelami mebli, porównanie ich i wybór odpowiednich. W razie wątpliwości związanych z wyborem, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.


Produkty dostępne na stanie magazynowym

Nasze szafeczki są dostępne na stanie magazynowym w zasadzie przez cały czas. Utrzymujemy wszystkie modele w stałej sprzedaży ponieważ wiemy jak często nasi Klienci pilnie poszukują odpowiednich produktów.

Zapewniamy również szybką wysyłkę, nawet w tym samym dniu po złożeniu zamówienia. Dostawy realizowane są przez sprawdzone firmy kurierskie dzięki czemu zapewniamy błyskawiczną oraz bezpieczną realizację w najlepszej cenie.

Warto również zapoznać się z naszą ofertą apteczek metalowych, które również znajdują się w ciągłej sprzedaży oraz na stanie magazynowym. Zapraszamy!