Szafka metalowa

Trwałość, funkcjonalność oraz szeroki zakres zastosowań to cechy, które wyróżniają dostępne w naszej ofercie metalowe meble. Dzięki bardzo odpornym na uszkodzenia konstrukcjom, każda szafka metalowa stanowi sposób na bezpieczne przechowywanie danych i wartościowych przedmiotów, a ponadto pozwala usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Oferujemy szafki metalowe na komórki i laptopy, katalogowe do przechowywania ważnych dokumentów wytrzymujące duże obciążenia.

Dzięki dużej różnorodności rozwiązań, łatwo jest znaleźć wyposażenie odpowiadające potrzebom danego przedsiębiorstwa, a połączenie wysokiej odporności na uszkodzenia, funkcjonalności oraz wysokiej estetyki sprawia, że nasze szafy metalowe stanowią niezastąpione uzupełnienie różnego rodzaju firm. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Szafka metalowa – podstawowe warianty


Dostępność na terenie całego kraju

Swoją sprzedaż kierujemy nie tylko na okoliczne Katowice, Sosnowiec, Gliwice i generalnie cały Śląsk ale działamy równie wydajnie na terenie pozostałych województw. Szczególną wagę kładziemy na dostępność naszych towarów w takich miastach jak Warszawa, Wrocław oraz Kraków.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć siatkę połączeń pomiędzy dostawcami tak więc sprzedaż oraz serwis posprzedażowy poza obszarem naszej siedziby jest dla nas bardzo prosty i przede wszystkim szybko i sprawnie realizowany.


Prosta forma zamówienia

Składanie zamówień na nasze tanie metalowe meble jest u nas bardzo proste. Wystarczy wysłać do nas zwykłego maila z krótką informacją o tym co chcemy zamówić oraz podać dane do fakturki. Nasi doradcy z pewnością szybko skontaktują się z Państwem i ustalą szczegóły.

Prosimy nie zapomnieć podać danych kontaktowych do siebie wraz z numerem kontaktowym. Ułatwi nam to późniejszą realizację zamówienia a w szczególności pomoże ustalić dogodną dostawę towaru na właściwy adres naszych zadowolonych Klientów.

Do Państwa dyspozycji uruchomiliśmy szybki czat na naszej stronie. Dzięki temu rozwiązaniu można anonimowo oraz przede wszystkim szybko dowiedzieć się potrzebnych informacji na temat danych produktów.
Uprzejmie prosimy korzystać z tej formy kontaktu.