O firmie Arcadia

Arcadia – firma godna swojej nazwy

Arkadia to mityczna kraina wiecznego szczęścia, będąca obecnie symbolem beztroski, spokoju i ładu. Nawiązanie do takiej nazwy to nie lada wyzwanie, z którego jednak firma Arcadia świetnie się wywiązuje. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by zarówno składanie zamówienia, jak i jego odbieranie przebiegało bez żadnego problemu – by klient nie musiał się niczym martwić. Spełnianie życzeń (niestandardowych zamówień) oraz bogata oferta sprawiają, że choć mityczna Arkadia nie istnieje, jej namiastka jest obecna w meblarskiej branży. Warto zapoznać się z ofertą i samemu sprawdzić!

Meble estetyczne i nowoczesne

Jak wiadomo, wybierając cokolwiek kierujemy się nie tylko praktycznością tej rzeczy, ale również jej wyglądem. Bywa nawet, że to właśnie ona odgrywa najważniejszą rolę w podejmowanej przez nas decyzji. Właśnie dlatego meble i dodatki, które prezentuje Arcadia nie mogły być jedynie ergonomiczne, ale muszą cechować się również estetyką. Atrakcyjność takich produktów decyduje przecież często o wyglądzie całego wnętrza! Z tego powodu wszystkie rzeczy są projektowane tak, by prezentowały się nowocześnie – w ten sposób pomieszczenie od razu nabiera charakteru i sprawia, że osoby w nim przebywające czują się dobrze. Produkty nie są szare i ponure, lecz zastosowano w nich najmodniejsze, energetyzujące kolory, a ich design jest tak dobrany, by spełniając standardy funkcjonalności mogły również po prostu ładnie wyglądać. Wybierając więc na przykład stoły warsztatowe, szafy lekarskie, szafy ubraniowe, lady recepcyjne, czy wszelakie inne, biurowe meble, nie trzeba się obawiać, że otrzymamy produkt nieatrakcyjny wizualnie. Wręcz ciężko znaleźć tak ładne i nowoczesne produkty, które jednocześnie byłyby tak solidne!

Oferta: tworzona z myślą o funkcjonalności

Produkty z naszej oferty pozwalają w pełni wyposażyć biuro i zakład pracy. Począwszy od tak podstawowych, jak biurka i szafki, przez meble socjalne, aż po szafy aktowe. Proponujemy także spełniające wszystkie normy szafki bhp oraz bezpieczne szafy ognioodporne. Wszystko z myślą o tym, żeby miejsce pracy było jak najbardziej funkcjonalne i praktyczne.

Renoma: bo liczy się tylko najwyższa jakość

Żeby zapewnić naszym klientom meble w wymaganej przez nich jakości, współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami. Wśród nich są firmy takie jak Metalkas, Malow-Litpol czy ProfiM. Dzięki temu zarówno szafy na dokumenty, jak i szafki kartotekowe czy regały przesuwne są trwałe i praktyczne.

Indywidualne zamówienie: meble na miarę

W naszej ofercie są także meble wykonywane na indywidualne zamówienie. Tego rodzaju meble biurowe czy szafki ubraniowe produkowane są przez najlepszych rzemieślników w kraju.

Stylistyka: nowoczesna i bezkompromisowa

Wybierając produkty do naszej oferty zwracamy uwagę na to, jaka jest ich stylistyka. Takie podejście sprawia, że meble biurowe, które proponujemy naszym klientom są zawsze zgodne z najnowszymi trendami. Ich nowoczesna i bezkompromisowa stylistyka sprawia, że nawet szafki kartotekowe pełnią rolę firmowej wizytówki.

Dostawa: bezpośrednio do klienta

Niezależnie od tego, czy chodzi o regały półkowe, meble metalowe czy szafki na klucze dostarczamy je bezpośrednio do naszych klientów tak szybko, jak to możliwe.

Ceny: do negocjacji

Zarówno meble biurowe jak i szafki metalowe i inne produkty z naszej oferty sprzedajemy w cenach przystępnych. W zależności od tego, jak duże jest zamówienie, ich ostateczny poziom można negocjować.

Regulamin sklepu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do współpracy! Prosimy o uważne zapoznanie się z naszą ofertą oraz z regulaminem sklepu.

Z pozdrowieniami dla wszystkich Zadowolonych Klientów
Właściciel Firmy ARCADIA Wyposażenie Biura
Mariusz Herbski