Szafka ubraniowa BHP

W skład naszej oferty wchodzą szafki ubraniowe BHP w dwóch niepowtarzalnych, nowoczesnych designach. Innowacyjny wygląd to jednak jeszcze wszystko. Nasze produkty charakteryzują się solidną, trwałą konstrukcją, a wszystko to zostało okraszone bardzo konkurencyjną cenią. Oferowany asortyment obejmuje wszystkie najpopularniejsze modele jeżeli chodzi o Polski rynek.


Metalowa szafa ubraniowa bez przegrody


Ta grupa zawiera metalowe szafki ubraniowe w wariantach jednodrzwiowych, dwudrzwiowych, trzydrzwiowych, a nawet czterodrzwiowych, gdzie każdy przedział ma 300 mm szerokości. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy Klient bez najmniejszego problemu znajdzie model idealnie dostosowany do indywidualnych wymogów i potrzeb. Odpowiednio dobrana szerokość przedziału sprawia, że w szafkach możliwe jest przechowywanie nawet zimowej odzieży wierzchniej, która wymaga odpowiedniej przestrzeni.

szafka ubraniowa bhp SUM 310

SUM 310, 1800 x 300 x 500

Szafka ubraniowa BHP z jednymi drzwiami, posiadająca plastikowy drążek, wieszaki na elementy garderoby, haczyk na ręcznik, lusterko i samoprzylepny wizytownik. Drzwi wyposażone zostały w perforację o estetycznym designie. Jest ona zastrzeżona znakiem przemysłowym.
Światło między półką wewnętrzną a wieńcem wynosi 300 mm.

375,00 zł netto 461,25 zł brutto Dostępność: 24h ZAPYTAJ O UPUST!
Zapytaj o produkt
 

metalowa szafa ubraniowa SUM 320

Szafa SUM 320, 1800 x 600 x 500

Modele, posiadające dwoje drzwi i plastikowy drążek. Ponadto wyposażone zostały w wieszaki, haczyki do ręczników, a także przylepiany wizytownik z plastiku. Ich uzupełnieniem są zastrzeżone znaki przemysłowe, pełniące roli perforacji. Pomiędzy półką wewnętrzną i wieńcem znajduje się przestrzeń na światło (300 mm).

562,00 zł netto 691,26 zł brutto Dostępność: 24h ZAPYTAJ O UPUST!
Zapytaj o produkt
 

szafy ubraniowe SUM 330

SUM 330, 1800 x 900 x 500

Trzydrzwiowa, przeznaczona do przechowywania ubrań, która posiada plastikowy drążek, a także wieszaki na ubrania i haczyki do wieszania ręczników. Dodatkowo wyposażona w lusterko, plastikowy wizytownik, a także zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforację. Przestrzeń na światło znajduje się między półką wewnętrzną i wieńcem, wynosi 300 mm.

848,00 zł netto 1 043,04 zł brutto Dostępność: 24h ZAPYTAJ O UPUST!
Zapytaj o produkt
 

szafka ubraniowa SUM 340

SUM 340, 1800 x 1200 x 500

Niezwykle pojemne, czterodrzwiowe, idealne do przechowania dużej ilości ubrań. Podobnie jak pozostałe, posiadają funkcjonalne wieszaki i haczyki, a także plastikowy wizytownik. Każdy model wyposażony został w perforację ze znakiem przemysłowym o eleganckim designie. Między półką wewnątrz a wieńcem światło (300 mm).

1 219,00 zł netto 1 499,37 zł brutto Dostępność: 28 dni ZAPYTAJ O UPUST!
Zapytaj o produkt
 Szafka ubraniowa BHP z przegrodą


To meble na odzież jednodrzwiowe, dwudrzwiowe oraz trzydrzwiowe. Każdy moduł ma 400 mm szerokości. Wyposażenie jest identyczne jak w przypadku modelu „600”. Jednakże podstawową różnicą jest wewnętrzna przegroda pionowa, która służy rozdzielaniu tak zwanych czystych od brudnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu pracownicy mogą swobodnie przechowywać swoje ubrania robocze, oddzielając je od odzieży codziennej. Światło pomiędzy półką wewnętrzną, a wieńcem wynosi 300 mm.

SUM-410

SUM 410, 1800 x 400 x 500

metalowa szafa ubraniowa z jednymi drzwiami. Wyposażona w drążek z plastiku, wieszaki oraz haczyk, na których zawieszać można np. ręczniki. Uzupełnieniem jest wizytownik, a także zastrzeżona znakiem przemysłowym perforacja, znajdująca się na drzwiach.
Światło między półką wewnętrzną a wieńcem – 300 mm.

427,00 zł netto 525,21 zł brutto Dostępność: 24h ZAPYTAJ O UPUST!
Zapytaj o produkt
 

Szafa SUM 420

Szafa SUM 420, 1800 x 800 x 500

Większa, dwudrzwiowa szafa o standardowym wyposażeniu, w skład którego wchodzą plastikowy drążek, haczyk na ręczniki oraz wieszaki na elementy garderoby. Na drzwiach znajduje się również nowoczesna perforacja – zastrzeżona, ze znakiem przemysłowym.
Światło między półką wewnętrzną a wieńcem – 300 mm.

658,00 zł netto 809,34 zł brutto Dostępność: 24h ZAPYTAJ O UPUST!
Zapytaj o produkt
 

SUM 430

SUM 430, 1800 x 1200 x 500

Duża, trzydrzwiowa, z plastikowym drążkiem, plastikowym, samoprzylepnym wizytownikiem oraz wieszakami. Posiada również haczyk na ręcznik oraz perforację zastrzeżoną znakiem przemysłowym. Nowoczesny i bardzo wytrzymały model. Światło pomiędzy półką wewnętrzną a wieńcem 300 mm.

1 098,00 zł netto 1 350,54 zł brutto Dostępność: 28 dni ZAPYTAJ O UPUST!
Zapytaj o produkt
 


Funkcjonalność przede wszystkim

Funkcjonalność poszczególnych modeli znacząco zwiększają akcesoria dodatkowe, znajdujące się na ich wyposażeniu – każdy z oferowanych wariantów został wyposażony w wytrzymały, plastikowy drążek, solidne wieszaki, haczyk na ręcznik, lusterko i samoprzylepny, plastikowy wizytownik, idealnie nadający się m.in. do przechowywania identyfikatorów służbowych. Istnieje możliwość doboru podstawy w kilku wariantach, np. z wysuwaną ławeczką – takie rozwiązanie w istotny sposób zwiększa funkcjonalność, wpływając przy tym na poprawę komfortu korzystania z szatni lub każdego innego pomieszczenia dla personelu.Warianty wyposażenia

W przedsiębiorstwach, w których obowiązuje tzw. dress code, niewyobrażalną rzeczą jest brak stosownych metalowych szafek ubraniowych bhp, zarówno na rzeczy prywatne, jak i robocze. Meble powinny zapewniać właściwe warunki do przechowywania odzieży, bez konieczności rezygnacji z walorów natury funkcjonalnej i estetycznej. Oferujemy zatem produkty bardzo wysokiej klasy, kierując się następującymi wariantami:

  • grubość blachy
  • zamek jednopunktowy, trzypunktowy lub kłódkowy
  • skośny daszek na top
  • nóżki 14 cm
  • podstawy z ławkami
  • kolor malowania wg palety RAL
  • perforacja


Metalowa szafka ubraniowa dla pracowników z ławeczkami i podstawami

W pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni liczą się przede wszystkim funkcjonalne, przemyślane rozwiązania. W naszym spektrum wyposażenia posiadamy dodatkowe akcesoria w postaci ławek i podstaw pod szafy socjalne. Tego typu udogodnienia ułatwiają pracownikom przebieranie się i przygotowanie do wyjścia do swoich zajęć, znacząco zwiększając funkcjonalność szatni i realnie wpływając na komfort użytkowania pomieszczenia. Pod poniższym linkiem prezentujemy oferowane ławki i podstawy do naszych mebli pracowniczych:
Kliknij tutaj aby przejść do wyboru podstawJakość akcesoriów

Każde akcesorium zostało wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i pozostaje w pełnej zgodności (wymiarowej i stylistycznej) z oferowanym asortymentem. Oprócz podstawek z ławkami wysuwanymi, nasza oferta produktowa obejmuje także funkcjonalne ławki wolnostojące z wieszakami dwustronnymi. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach, w których szafki ubraniowe bhp ustawione są w kilku rzędach. Dostępny jest także wariant jednostronny, który umożliwia optymalne zagospodarowanie całej dostępnej przestrzeni.Odwiedź nasze biuro w Mikołowie

Jeżeli jesteście Państwo z takich miast jak Katowice i okolice zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji. Na miejscu pokażemy przykładowe modele, zaprezentujemy funkcjonalność, pokażemy katalogi oraz próbniki kolorystyczne. Nasz wykwalifikowany zespół sprzedażowy pozostaje do Państwa dyspozycji, w każdej chwili służąc fachową poradą i pomocą w wyborze odpowiedniego wariantu i doboru akcesoriów dodatkowych.