Meble warsztatowe

Nasze meble warsztatowe skupiają się przede wszystkim na człowieku i jego potrzebach przy swoim stanowisku pracy. Dlatego też oferujemy produkty, które są bardzo wszechstronne i funkcjonalne a jednocześnie trwałe. Posiadamy w ofercie stoły, szafy i ścianki warsztatowe, które swoją różnorodnością, wytrzymałością i jakością wykonania pozwolą na praktyczne urządzenia każdego warsztatu. Jesteśmy pewni i przekonani, że poniższe meble spełnią Państwa oczekiwania.


Meble warsztatowe – kategorieOpis poszczególnych kategorii

Stoły warsztatowe znajdą miejsce w małych warsztatach a także w dużych zakładach, pracowniach czy narzędziowniach. W połączeniu z innymi rodzajami wyposażenia warsztatowego tworzą wzorowe miejsce pracy. Każdy z naszych stołów można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Mamy również do zaoferowania szafy warsztatowe do każdego zakładu oraz na każdy rodzaj sprzętu. Sprawdzają się w każdych warunkach dzięki ich wytrzymałości i funkcjonalności. Jest możliwość ustawienia półek na dowolnej wysokości lub też zamówienie modelu z pojemnikami, który pozwala uporządkować nawet najmniejsze elementy.

Ścianki i szafy narzędziowe służą do uporządkowania narzędzi w miejscu pracy. Istotne jest aby najważniejsze narzędzia były zawsze w zasięgu ręki dlatego nasze perforowane ścianki działowe zaspokoją potrzeby każdego użytkownika. Szafki szufladowe o stabilnej konstrukcji z 75 kg obciążeniem szuflad mogą być dodatkowo wyposażone w blat gumowy, kwasoodporny lub ze sklejki w metalowej ramie. Wewnątrz szuflad jest możliwość zamówienia przegród, które pozwalają na segregowanie drobnych akcesoriów. Niektóre modele wyposażone są w pulpit roboczy na wierzchu szafki.


Skontaktuj się z nami w dowolny sposób

Wprawdzie nasza siedziba znajdują się na Śląsku jednak działamy na terenie całego kraju dlatego nie ma obaw o trudności transportowe oraz serwisowe. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, chętnie doradzą i przygotują ofertę na meble warsztatowe.

Zapytania lub zamówienia można składać telefonicznie, mailowo, faxem oraz za pośrednictwem czatu gdzie nasi konsultanci w kilka chwilą zajmą się Państwem kompleksowo.


Poszukujesz mebli bhp dla pracowników?

Zapraszamy również do sprawdzenia naszej oferty szaf ubraniowych dla pracowników oraz innych mebli bhp do zakładów pracy oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Z całą pewnością znajdziecie Państwo interesujące propozycje. Wszystkie produkty znajdują się pod tym linkiem.