Szafy BHP

Dostępne w naszej ofercie meble socjalne, posiadające wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa i higieny pracy, doskonale znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w różnego rodzaju placówkach medycznych. Dając dowód naszym zapewnieniom o najwyższej jakości, szafki BHP wykonane są z blachy stalowej i dodatkowo zabezpieczone przed korozją. Na życzenie jesteśmy w stanie stworzyć je również z blachy kwasoodpornej.

Meble socjalne czyli szafki pracownicze oraz szafy BHP – wybór kategorii:Ubraniowe typu „L”

Ich nazwa powstała ze względy na właśnie taki kształt drzwi. Szafki pracownicze serii SUL, o rozmaitych wymiarach, mogą być pojedyncze, podwójne, potrójne, a nawet poczwórne. Każda szafka posiada zaopatrzenie w postaci drążka ubraniowego z 2 haczykami i samoprzylepnego wizytownika. W tym przypadku także istnieje opcja doboru podstawy.


Gospodarcze

Szafki BHP gospodarcze służą przechowywaniu przede wszystkim środków czystości i prostych narzędzi do sprzątania. Posiadają od 4 do 5 półek oraz podział wewnętrzny na czyste i brudne (opcjonalnie). Zamykane są za pomocą zamka cylindrycznego z ryglowaniem w przynajmniej 2 punktach.


Ławki, stoły, wieszaki

Szafki do szatni, stanowiące komfortowe wyposażenie szatni. Mogą pełnić rolę podstawy wyżej wymienionych mebli. W naszej ofercie dostępne są różne wymiary i rodzaje segmentowane ze względu na funkcje i dodatkowe wyposażenie.Szybko dostępne szafki do szatni

Troszczymy się o nasz stan magazynowy w taki sposób aby szafy BHP i szafki robocze cały czas były dostępne dla naszych Klientów w zadowalającej ilości. Nasze magazyny pękają w szwach i jesteśmy zawsze w pełnej gotowości dostarczyć zamówione produkty nawet w najdalszy zakątek naszego pięknego kraju.

Jeżeli potrzebujecie Państwo złożyć pilne zamówienie prosimy nie zwlekać z kontaktem do naszego działu handlowego. Nasi Handlowcy szybko przygotują oferty, zorganizują dokumentację oraz wyślą potwierdzenia złożonego zlecenia.
Najlepiej wykorzystać do tego pocztę mailową, która jest u nas sprawnie odbierana i natychmiast przekazywana do odpowiedniej osoby.


Potrzebujesz wyposażyć swój magazyn w regały metalowe?

W naszej firmie znajdziecie Państwo nie tylko szafki robocze ale także ogromny wybór jeżeli chodzi wyposażenie biur, fabryk i zakładów pracy. Jednym z takich elementów wyposażenia są regały magazynowe, które są dostępne w szerokiej gamie na naszej stronie.